Wracamy!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Archiwum Państwowe w Toruniu, po uzgodnieniu procedur z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Toruniu, od 25 maja 2020 roku wznawia swoją działalność w zakresie udostępniania materiałów archiwalnych w Pracowniach Naukowych oraz bezpośredniego kontaktu z petentem, z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Uprzejmie informujemy, że Archiwum Państwowe w Toruniu, po uzgodnieniu procedur z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Toruniu, od 25 maja 2020 roku wznawia swoją działalność w zakresie udostępniania materiałów archiwalnych w Pracowniach Naukowych oraz bezpośredniego kontaktu z petentem, z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa.

Pracownie naukowe we wszystkich trzech lokalizacjach będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-11.00 oraz 12.00-15.00, po uprzedniej telefonicznej lub mailowej rezerwacji. W pomieszczeniach Pracowni będzie mogło przebywać tylko dwóch użytkowników jednocześnie. Rewersy powinny być wypełniane za pośrednictwem naszej strony internetowej i dostarczone w postaci elektronicznej na adres mailowy wybranej Pracowni. Przebywać można będzie tylko w wyznaczonych strefach, w obowiązkowych maseczkach i rękawiczkach.

Prosimy o rezerwację miejsc za pośrednictwem maila lub telefonicznie:

Oddział I: , tel. 56 6224754,
Oddział II: , tel. 56 6548441
Oddział we Włocławku: , tel. 54 2322857
Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z obowiązującymi procedurami oraz nowym Regulaminem Pracowni (BIP).

Zapraszamy serdecznie, jednocześnie prosząc o zrozumienie dla wprowadzonych zasad, które mają zapewnić bezpieczeństwo zarówno użytkownikom i petentom, jak i pracownikom Archiwum.

Scroll to Top